Reklāma uz tiltiem

 

 

SIA „TILTS MEDIA” nodarbojas ar gaismas reklāmu izgatavošanu un izvietošanu uz nozīmīgākajiem Rīgas pilsētas tiltiem un ceļu pārvadiem, kā arī nodrošina šo reklāmu apkalpošanu līguma darbības laikā.

 

            Šāds reklāmas veids ir ļoti efektīvs – reklāmas kampaņu veikšanai, firmas tēla (imidža) veidošanai, jaunu produktu un pakalpojumu reklamēšanai.

            Rīgas pilsētas ģeogrāfiskās īpatnības nosaka autotransporta un sabiedriskā transporta plūsmas intensitāti novirzīt tieši pa tiltiem un ceļu pārvadiem.

 

            Reklāma tiek izvietota kopās. Viena kopa sastāv no sešiem stabiem katrā ielas pusē. Vienā kopā vienlaicīgi ir izvietotas 24 reklāmas virsmas. Šāda veida reklāmai ir sekojošas priekšrocības:

  • Atkārtošanās – Jūsu reklāmas informācija nekad nepazudīs milzīgajā vides reklāmas plūsmā, kā arī daudzkārtējā atkārtošanās veicina potenciālo patērētāju vizuālo kontaktu ar reklāmas informāciju.

  • Ideāla redzamība – reklāmas virsmas izvietotas perpendikulāri braukšanas joslai, izvietojums apmēram 3m virs brauktuves, kas neļauj ne mašīnām, ne cilvēkiem aizsegt reklāmas informāciju.

  • Ideāls reklāmas virsmu stāvoklis – pateicoties savam izvietojumam, tas nekad nesmērējas un to nevar arī saplēst vai kā citādi sabojāt.

  • Visplašākā mērķauditorija – visintensīvākā transporta plūsma Rīgas pilsētā (smilšu pulksteņa princips).

  • Tumšajā diennakts laikā tas tiek izgaismots.

Jūrmalas gatve
Vanšu tilts
Salu tilts
Deglava ielas c.p.
Ieriķu ielas c.p.
VEF tilts
Miera-Gaujas c.p.
Vairoga ielas c.p.
 
 
   
  Salu tilts
  VEF tilts
  Deglava ielas c.p.
  Vanšu tilts
  Miera-Gaujas c.p.
  Jūrmalas gatves c.p.
  Ieriķu ielas c.p.
  Vairoga ielas c.p.